• INTERVIEW S
  Markétou Janatovou
 • ROZHOVOR
  s ředitelkou Bauer Medica
 • INTERVIEW
  M&M REALITY
 • ČESKÝ MEJDAN
  s Impulsem
 • SOUŤEŽ S
  DERMACOLEM
THOM ARTWAY PROMĚNIL OBĚ NOMINACE NA CENY ANDĚL


THOM ARTWAY PROMĚNIL OBĚ NOMINACE NA CENY ANDĚL

JE ZPĚVÁK A OBJEV ROKU!


Písničkář Thom Artway proměnil obě nominace na Ceny Anděl 2016, když vyhrál v kategoriích Zpěvák roku a Objev roku. Akademie populární hudby tak ocenila jeho debutové album Hedgehog, které Thomovi již koncem minulého roku vyneslo nominaci na Objev roku v anketě popularity Český slavík 2016.

 

Thom Artway se stal jedním z nejvýraznějších reprezentantů nastupující vlny mladých hudebníků, kteří reagují na celosvětový zájem o upřímnou a autentickou tvorbu moderních písničkářů. Podobně jako Ed Sheeran, James Bay nebo Hozier cestuje mezi folkem, rockem a popem, působí přirozeně a skromně. Zkušenosti získává buskingem, pouličním hraním, kde je kontakt s publikem bezprostřední a intenzivnější.

Ve známost vešel díky svým hitům I Have No Inspiration a Blind Man. Na albu v duetu Time To Think It Over hostuje držitelka Oscara Markéta Irglová. Jako dalšího hosta si přizval písničkářku Maellu. Album je s jednou výjimkou plně autorské, s některými skladbami Artwayovi vypomohli členové jeho doprovodné kapely Ondřeje Jurásek, František Valena a Martin Hrabal.

Album poslouchejte / stahujte: https://WMCZ.lnk.to/hedgehogt

 

Rozhovor Thoma Artwaye k albu Hedgehog: https://youtu.be/x8bk8fjIbHs

I Have No Inspiration https://youtu.be/LLklH8cwUi4

Blind Man https://youtu.be/hbt7Q29XLiI

Foto: Andy Owl a archiv Thoma Artwaye

 

Další info: http://www.thomartway.com/ a https://www.facebook.com/thomartway

Thom Artway - 2x Andel 2016.jpg ThomArtway-2.jpg