• VÝSLEDKY ANKETY
  ROČNÍK 2016
 • FOTOGALERIE 2016
  Český Slavík Mattoni
 • INTERVIEW
  s ředitelem M&M reality
 • ČESKÝ SLAVÍK MATTONI
  PO 20 LETECH V HDK
 • BARISTICKÝ KURZ
  S DALLMAYR
Seznamte se s hotely Barceló
Barceló Praha
Hotel Barceló Praha se nachází v komerční části města v těsné blízkosti Kongresového centra Praha, na stanici metra Budějovická. Je snadno dostupný a v blízkosti hlavních turistických atrakcí jako jsou Vyšehrad, Staré město, Václavské náměstí či Pražský hrad. Disponuje 230 zcela zrekonstruovanými pokoji a konferenčním centrem pro 450 delegátů.

barcelo_praha.jpg


Barceló Praha Five
Hotel Barceló Praha Five se nachází v ideálním dosahu komerční a obchodní zóny čtvrti Smíchov, pouhých 200 metrů od stanice metra Anděl. Hotel Barceló Praha Five nabízí moderní a pohodlné ubytování  ve  134 pokojích, což z něj v kombinaci se snadnou dostupností do historického centra města se všemi hlavními turistickými atrakcemi, jako jsou Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Malá strana či Pražský hrad, dělá ideální místo ať cestujete do Prahy služebně, či jako turista.

barcelo_praha5.jpg


Barceló Old Town Praha
Barceló Old Town hotel se nachází v kompletně zrekonstruované historické budově ze 17.století a kombinuje tak historický vzhled s moderním vybavením. Každý ze 62 prostorných a elegantních pokojů v pěti různých kategoriích vás přivítá svou přátelskou atmosférou, pohodlnou postelí a decentním dřevěným nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací, televizory s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi připojením.

barcelo_praha_oldtown.jpg

Occidental Praha Wilson
Occidental Praha Wilson je pětihvězdičkovou oázou klidu v samém centru hlavního města České republiky, s vynikajícím dopravním spojením a zastávkou metra přímo u vchodu. Hotel byl nově otevřen v březnu 2016. Má 53 pokojů, které jsou velmi prostorné a komfortní a mají navíc nádherný výhled na Národní muzeum, Hrad nebo Státní operu. Stejně jako v ostatních společných prostorách hotelu, je zde služba wi-fi zdarma.

barcelo_praha_wilson.jpg


Barceló Brno Palace
Hotel Barceló Brno Palace ***** má skvělou polohu přímo v centru města Brna, které je centrem Jihomoravského kraje. Hotel nabízí celkem 119 luxusních pokojů , v nichž najdete bezplatné wi-fi připojení, individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, čajový, kávový set a mnoho dalšího. Všichni hosté mohou využít bezplatný vstup do hotelové posilovny a sauny. Kulinářské speciality si můžete vychutnat v restauraci Palazzo.

barcelo_brno_palace.jpg
barcicon.jpg