• VÝSLEDKY ANKETY
  ROČNÍK 2016
 • FOTOGALERIE 2016
  Český Slavík Mattoni
 • INTERVIEW
  s ředitelem M&M reality
 • ČESKÝ SLAVÍK MATTONI
  PO 20 LETECH V HDK
 • BARISTICKÝ KURZ
  S DALLMAYR
M&M reality: Od soukromého festivalu až ke Slavíkovi
Zdeněk Václavek.jpgM&M reality: Od soukromého festivalu až ke Slavíkovi

Český slavík Mattoni má tu čest představit svého nového partnera M&M reality, společnost, která dokonale zapadá do slavičí koncepce podpory české hudby a vlastně všeho původního a českého. S výkonným ředitelem Zdeňkem Václavkem jsme si povídali o cílech společnosti, ve které pracuje. Mají být na co hrdí. To, čeho dosáhli za deset let tvrdé práce, je pozoruhodné.   

 
Kdybyste měl představit M&M reality, co byste řekl?
Jsme na trhu jedenáct let a za tu dobu jsme se stali jednou z nejúspěšnějších realitních kanceláří v republice. Pozvolna jsme vybudovali síť realitních kanceláří s jednotným konceptem a s jednotným vedením. V současnosti pro nás pracuje přes dva a půl tisíce lidí po celé republice. Jenom v Praze máme 13 poboček. Specializujeme se hlavně na klasické zprostředkovávání - prodeje, pronájmy, výměny, výkupy, hypotéky. V našem oboru se tomu říká občanské záležitosti. Prodáme na dva tisíce nemovitostí měsíčně. Obrat dělá asi půl miliardy korun za rok. Máme rozvinuté poradenské služby všeho druhu. Ale třeba developmentu jako takovému se věnujeme jen okrajově.Čím se lišíte od ostatních podobně zaměřených společností?

Existujeme na české poměry dlouho a jsme proto symbolem jistoty. Jsme transparentní a dbáme na dobré jméno. To je nesmírně důležité, protože v našem oboru spousta obchodů existuje na osobním doporučení. Inzerát dnes nikoho nepřesvědčí, ale osobní doporučení vašeho kolegy nebo známého, který byl s našimi službami spokojen, má mnohem větší vliv.To je náročnější, než se na první pohled zdá. Dá se říci, že k tomu jen tradice a slušnost vystupování nestačí.

To určitě ne. Důležitou roli hraje jednotnost řízení. Všechno jde přes centrálu. Máme také speciální oddělení péče o klienty a stojíme o veškerou možnou zpětnou vazbu. Velmi důležitou součástí je výběr lidí, kteří pro nás pracují. Systematicky dbáme na jejich odborné vzdělávání.Co tak úspěšná společnost očekává od spojení s Českým slavíkem?

Jsme česká společnost a jsme na to pyšní. Těší nás podporovat české věci. My jsme se v posledních letech s českou hudbou často spojovali. Každý rok například pořádáme pro naše zaměstnance M&M Fest. Myslím, že příští rok ho otevřeme i pro veřejnost. Několik let také podporujeme kapelu Kryštof, která je pro nás garancí poctivé práce. Z podobných důvodů jsme se rozhodli pro spolupráci s Českým slavíkem. Znamená to pro nás spojení se stejnými hodnotami, jaké vyznáváme my. V téhle oblasti není nic víc, než Český slavík Mattoni. 

mmbanner.png