Novinky

Bottle
zpět

ONDŘEJ G. BRZOBOHATÝ POKŘTÍ UNIVERSUM S VOJTĚCHEM DYKEM A S MARTOU JANDOVOU

                           

NA SPECIÁLNÍM KONCERTĚ V LUCERNA MUSIC BARU JIŽ 28. ÚNORA!

 

Zpěvák a skladatel Ondřej G. Brzobohatý po třech letech od vydání svého úspěšného a platinovou deskou oceněného debutu Identity vydal na podzim u Supraphonu nové autorské album Universum, jehož hudební i textová stránka je pestrá a dynamická. Brzobohatý nabízí skladby, které v sobě mají převážně funkypopový život, k němuž je přidána nadstavba promyšleného aranžování, nenápadná dravost příjemných melodických linek a s tím i související pozitivní vibrace. 

 

Koncertní křest alba se uskuteční ve středu 28. února 2018 od 21 hodin v Lucerna Music Baru. Ondřej G. Brzobohatý vystoupí se svou kapelou, rozšířenou o dechovou sekci Miroslava Hloucala. „Moji spoluhráči z kapely jsou kamarádi a spolužáci z konzervatoře, takže se hlavně těšíme, že budeme zase spolu, fakt se rádi vidíme. A k tomu máme tu úžasnou možnost hrát pro lidi písničky, které nás baví. Pokud budou bavit i diváky, bude to úplná paráda,“ míní Brzobohatý. Hvězdnými hosty koncertu jsou, stejně jako na albu, Vojtěch Dyk a Marta Jandová.

 

VIDEO: Ondřej G. Brzobohatý & Marta Jandová – Je toho moc  https://www.youtube.com/watch?v=ojASlcIjS7A

 

Singl ve vyšší kvalitě na stažení zde:http://media.supraphon.cz/-/vis-nekdy-je-lepsi-zarvat-dost-a-zacit-myslet-vlastni-hlavou/

 

 

ONDŘEJ G. BRZOBOHATÝ & MARTA JANDOVÁ – „Je toho moc“  2:49 

Hudba: Ondřej Gregor Brzobohatý

Text: Ondřej Gregor Brzobohatý

(P) 2017 SUPRAPHON a.s.

ISRC CZA161701630

 

 

 

Sledujte nás na Facebooku